Zobacz jak wygląda Władca Pierścieni w wersji anime!

Zobacz jak wygląda Władca Pierścieni w wersji anime!

Zobacz jak wygląda Władca Pierścieni w wersji anime!

Marka "Władca Pierścieni" przeżywa prawdziwy renesans, wchodząc w nową erę zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Platforma Prime Video przygotowuje się do sierpniowej premiery drugiego sezonu serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy", który zdobył dużą popularność i zainteresowanie fanów na całym świecie. Jednocześnie, na horyzoncie pojawia się zupełnie nowy film aktorski "Lord of the Rings: The Hunt for Gollum", zaplanowany na 2026 rok. Film ten ma na celu przybliżenie historii jednej z najbardziej intrygujących postaci ze świata Tolkiena – Golluma.

Równocześnie, za kulisami, trwają intensywne prace nad anime osadzonym w tym samym uniwersum. Serwis Entertainment Weekly udostępnił pierwsze kadry promujące film anime "Lord of the Rings: The War of the Rohirrim". Akcja tej produkcji skupi się na historii Helmowego Jaru, słynnej twierdzy, którą mogliśmy zobaczyć w filmie "Władca Pierścieni: Dwie wieże". Centralną postacią będzie dziewiąty król Rohan, Helm Żelaznoręki, znany ze swojej odwagi i niezłomności.

Zdjęcia z adaptacji anime Władcy Pierścieni<br>

Film ma być samodzielną historią, która jednocześnie uzupełni fabułę znaną z trylogii Petera Jacksona. Philippa Boyens, scenarzystka aktorskich adaptacji "Władcy Pierścieni", pełni rolę konsultantki przy tej produkcji, co gwarantuje zgodność z oryginalnym duchem i wizją J.R.R. Tolkiena.

Anime powstaje w studio Sola Entertainment, które jest znane z takich produkcji jak "The God of High School" i "Tower of God". Reżyserią zajmuje się Kenji Kamiyama, twórca takich hitów jak "Blade Runner: Black Lotus" oraz "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex". Producentem jest Joseph Chou, co gwarantuje wysoki poziom produkcji i realizacji.

Premiera "Lord of the Rings: The War of the Rohirrim" planowana jest na 13 grudnia 2024 roku, co z pewnością wywoła ogromne emocje wśród fanów na całym świecie. Wprowadzenie tej historii na ekran pozwoli na jeszcze głębsze zanurzenie się w bogaty świat Tolkiena i odkrycie nowych wątków i postaci, które dotychczas były jedynie wspomniane w książkach.

Wraz z tymi nadchodzącymi produkcjami, marka "Władca Pierścieni" zyskuje nowe życie, przyciągając zarówno starych, jak i nowych fanów. Bogactwo fabularne, głębokość postaci i epickie historie sprawiają, że uniwersum to jest wciąż żywe i inspirujące, gotowe do odkrywania na nowo przez kolejne pokolenia.

powiązane