Zobacz zwiastun drugiego sezonu Pierścieni Władzy od Amazonu!

Zobacz zwiastun drugiego sezonu Pierścieni Władzy od Amazonu!

Zobacz zwiastun drugiego sezonu Pierścieni Władzy od Amazonu!

Debiutancki zwiastun ukazuje widzom pełną przygód podróż tolkienowskich bohaterów do Drugiej Ery, jednocześnie rysując obraz wzrastających wpływów złowrogiego Saurona. W jego nieustępliwym dążeniu do pełnej władzy tkwi mściwa misja, która wzbudza napięcie na ekranie. Zwiastun obiecuje powrót ulubionych postaci i przynosi wyczekiwane momenty tworzenia kolejnych Pierścieni.

Zwiastun

W drugim sezonie "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" wraca Sauron, lecz tym razem w zupełnie nowej roli. Po wypędzeniu przez Galadrielę, bez armii i sojuszników, musi on polegać na swojej przebiegłości, by odbudować siłę i zapanować nad tworzeniem kolejnych Pierścieni Władzy. To moment krytyczny, gdy nawet najmniejsza postać z pierwszego sezonu zostaje wciągnięta w narastającą ciemność, stawiającą trudne wyzwania przed wszystkimi.

W nowym sezonie, gdy królestwa trzęsą się na krawędzi katastrofy, postacie - od elfów po krasnoludy, od orków po ludzi - łączą siły, aby stawić czoła nadchodzącym zagrożeniom. To czas próby dla przyjaźni i lojalności, gdy świat Śródziemia staje w obliczu niebezpieczeństwa. Jednak nawet w mroku istnieje nadzieja, gdy bohaterowie walczą dzielnie, by zachować to, co dla nich najważniejsze - siebie nawzajem.

powiązane