Zobacz zwiastun trzeciego Venoma

Zobacz zwiastun trzeciego Venoma

Zobacz zwiastun trzeciego Venoma

"Venom: The Last Dance" to nadchodzący trzeci i ostatni film z serii Venom, którego premiera zaplanowana jest na 25 października 2024 roku. Reżyserią zajmuje się Kelly Marcel, która również współtworzyła scenariusz razem z Tomem Hardym.

Zwiastun Venom: The Last Dance<br>

Fabuła: Historia koncentruje się na Eddiem Brocku (Tom Hardy) i jego symbioncie, Venomie, którzy stają w obliczu zagrożeń zarówno z Ziemi, jak i z ojczystego świata symbiontów. Są ścigani przez rząd USA oraz siły pozaziemskie, co prowadzi do konfrontacji o wysoką stawkę. W filmie powraca Stephen Graham jako detektyw Patrick Mulligan, który jest opętany przez potężnego symbionta o imieniu Toxin. Ponadto, do obsady dołącza Chiwetel Ejiofor jako Orwell Taylor, oficer wojskowy mający za zadanie wyeliminować Venoma. Inni znani członkowie obsady to Juno Temple jako dr Payne oraz Rhys Ifans, który ponownie wcieli się w rolę Curta Connorsa/Jaszczura z poprzednich filmów o Spider-Manie​.

Produkcja filmu napotkała opóźnienia z powodu strajku w 2023 roku, ale zdjęcia zostały wznowione w listopadzie i obecnie film znajduje się w końcowej fazie postprodukcji. Fani mogą spodziewać się mieszanki akcji, napięcia i potencjalnie wzruszających momentów, gdyż ta część zakończy historię Eddiego i Venoma

powiązane