Zobacz zwiastun nowego sezonu Wiedźmina od Netflixa!

Zobacz zwiastun nowego sezonu Wiedźmina od Netflixa!

Zobacz zwiastun nowego sezonu Wiedźmina od Netflixa

Wiedźmin powraca! Czwarty sezon jednej z najbardziej epickich serii fantasy Netflixa zbliża się wielkimi krokami, obiecując jeszcze więcej magii, intryg i niebezpieczeństw. Geralt z Rivii, nieustraszony łowca potworów, staje przed nowymi wyzwaniami, które wystawią jego umiejętności na ostateczną próbę. Tym razem nie tylko potwory zagrażają światu – polityczne intrygi, tajemnicze sojusze i mroczne siły czekają, aby wciągnąć Geralta w wir wydarzeń, których konsekwencje mogą być katastrofalne.

Zwiastun 4 sezonu Wiedźmina<br>

Yennefer, czarodziejka o nieprzeciętnej mocy, musi stawić czoła własnym demonom i odkryć, co naprawdę znaczy być bohaterką w świecie pełnym zdrad i niebezpieczeństw. Ciri, młoda księżniczka z tajemniczymi mocami, walczy, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie i zrozumieć swoje przeznaczenie.

W czwartym sezonie zobaczymy nie tylko znanych i lubianych bohaterów, ale również zupełnie nowe postacie, które wniosą do historii świeżość i dodatkową dawkę emocji. Wspaniałe krajobrazy, niezwykłe efekty specjalne i epickie sceny walki sprawią, że nie oderwiesz oczu od ekranu.

Dołącz do Geralta, Yennefer i Ciri w ich nowej, niesamowitej przygodzie. Czy uda im się pokonać wszystkie przeciwności losu? Czy świat Wiedźmina ocaleje przed nadciągającym mrokiem? Czwarty sezon "Wiedźmina" od Netflixa to prawdziwa uczta dla fanów fantasy, pełna niespodziewanych zwrotów akcji, głębokich emocji i niezapomnianych momentów. Nie przegap tej epickiej podróży, która na zawsze odmieni losy Kontynentu!

powiązane