Zobacz elektryzujący zwiastun "F1" z Bradem Pittem!

Zobacz elektryzujący zwiastun "F1" z Bradem Pittem!

Zobacz elektryzujący zwiastun "F1" z Bradem Pittem!

Film "F1" z Bradem Pittem w roli głównej to nadchodzące widowisko osadzone w świecie wyścigów Formuły 1, które już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie. Reżyserem i scenarzystą tego projektu jest Joseph Kosinski, który wcześniej pracował nad "Top Gun: Maverick", a do współpracy zaprosił Ehrena Krugera. Produkcją zajmują się także Jerry Bruckheimer oraz Lewis Hamilton, siedmiokrotny mistrz F1.

Budżet produkcji wynosi imponujące 300 milionów dolarów, co podkreśla skalę przedsięwzięcia. Film kręcony był podczas rzeczywistych weekendów Grand Prix, co ma zapewnić autentyczność i niesamowite wrażenia wizualne.

Brad Pitt wciela się w postać emerytowanego kierowcy wyścigowego, który wraca na tor, by zostać mentorem dla młodszego zawodnika, granego przez Damsona Idrisa, oraz jeszcze raz zawalczyć o chwałę. W obsadzie znalazła się również Kerry Condon, która zagra szefową działu technicznego, odpowiedzialną za projektowanie i rozwój zaawansowanego samochodu wyścigowego.

Premiera filmu planowana jest na 25 czerwca 2025 roku, a pierwsza rozszerzona zajawka zostanie zaprezentowana podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii.

powiązane