Znamy szczegóły dodatku do Diablo 4

Znamy szczegóły dodatku do Diablo 4

Znamy szczegóły dodatku do Diablo 4

Blizzard ogłosił szczegóły dotyczące pierwszego dodatku do Diablo 4 zatytułowanego "Vessel of Hatred" podczas tegorocznego XBOX Games Showcase. To wydarzenie przyniosło wiele emocji fanom gry, oferując zapowiedź licznych nowości, które pojawią się wraz z premierą dodatku. Oto szczegółowe informacje na temat tego, co możemy oczekiwać:

Zwiastun Vessel of Hatred<br>

Data premiery

 • 8 października: "Vessel of Hatred" oficjalnie zadebiutuje tego dnia, wprowadzając nowe wyzwania i treści dla graczy Diablo 4.

Nowa klasa postaci

 • Spiritborn: Nowa klasa postaci, Spiritborn, została potwierdzona zgodnie z wcześniejszymi przeciekami. Pełna prezentacja tej klasy zaplanowana jest na 18 lipca, kiedy to gracze dowiedzą się więcej o jej umiejętnościach, mechanice i stylu gry.

Nowy region

 • Nahantu: Nowym regionem w grze będzie Nahantu, charakteryzujący się bujnymi dżunglami i egzotycznym klimatem. Region ten zapowiada się na pełen tajemnic i niebezpieczeństw, oferując graczom nowe miejsca do eksploracji.

Nowości w grze

 • Zwierzaki: Nowe Zwierzaki: Gracze będą mieli możliwość posiadania zwierzaków, które będą towarzyszyć im w przygodach. Każdy, kto zaloguje się do gry, otrzyma darmowego peta jako prezent od Blizzarda.
 • Najemnicy (Mercenaries): Nowi Najemnicy: Dodatek wprowadzi najemników, którzy będą wspierać graczy w walce, oferując dodatkową pomoc w trudnych bitwach.
 • Rajdy: Rajdy zostaną dodane do gry, stanowiąc nowe wyzwanie dla grup graczy. Te epickie walki wymagają koordynacji i strategii, aby pokonać potężnych bossów i zdobyć cenne nagrody.
 • Nowi Wrogowie: Gracze zmierzą się z nowymi przeciwnikami, którzy wprowadzą różnorodność i nowe taktyki do walki.
 • Podziemia: Pojawią się nowe, złożone podziemia do eksploracji, pełne skarbów i niebezpieczeństw.
 • Nowy Tryb PvE: Blizzard pracuje nad nowym trybem PvE, który wprowadzi dodatkowe wyzwania i przygody dla graczy preferujących walkę z przeciwnikami kontrolowanymi przez AI.

Ceny dodatku

Dodatek "Vessel of Hatred" jest już dostępny w przedsprzedaży TUTAJ. Oferowane są dwa główne warianty zakupu:

 • Podstawowa wersja dodatku: Cena: 40 euro (około 172 zł).
  Zawartość: Zawiera tylko dodatek, wymaga posiadania podstawowej wersji Diablo 4.
 • Wersja z podstawową grą Diablo 4: Cena: 70 euro (około 300 zł).
  Zawartość: Zawiera zarówno podstawową wersję gry Diablo 4, jak i dodatek "Vessel of Hatred".

Blizzard z powodzeniem wykorzystał XBOX Games Showcase jako platformę do ogłoszenia tych ekscytujących nowości. Premiera "Vessel of Hatred" zapowiada się niezwykle obiecująco, wprowadzając szereg nowych funkcji i zawartości, które mogą przyciągnąć zarówno nowych, jak i powracających graczy. Dodatek ten nie tylko rozszerza świat Diablo 4, ale również wprowadza nowe mechaniki, które z pewnością ożywią rozgrywkę. Gracze mogą już teraz przygotować się na nowe wyzwania i przygody, które czekają na nich od 8 października.

powiązane