Zapowiedziano nowy film z serii "Na Noże"

Zapowiedziano nowy film z serii "Na Noże"

Zapowiedziano nowy film z serii "Na Noże"

Benoit Blanc powraca, aby rozwiązać kolejną zagadkę w trzecim filmie Riana Johnsona z serii "Na Noże", zatytułowanym "Wake up Dead Man". Tym razem detektyw staje przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze, co zapowiada niezwykle emocjonującą fabułę.

Wpis Riana Johnsona na "X"<br>

Johnson ogłosił tytuł oraz datę premiery w teaserze opublikowanym na platformie "X" w piątkowy poranek. „Na początku pojawiły się noże. Potem, oto, szkło zostało rozbite. Ale moja najniebezpieczniejsza sprawa dopiero zostanie ujawniona,” opowiada Daniel Craig w 45-sekundowym wideo, nawiązując do pierwszych dwóch tytułów z serii kryminalnej: „Na Noże” z 2019 roku oraz „Glass Onion” z 2022 roku.

„Wake up Dead Man” zostanie wyprodukowany przez Netflix w ramach umowy Johnsona na dwa sequela z tą platformą, wartej 450 milionów dolarów. Premiera ma nastąpić w 2025 roku.

Rian Johnson, znany z umiejętnego łączenia klasycznego kryminału z nowoczesnym stylem narracji, zapowiedział, że nowa odsłona przygód detektywa Blanca będzie jeszcze bardziej intrygująca i pełna niespodzianek. W wywiadach sugerował, że możemy spodziewać się zaskakujących zwrotów akcji oraz głęboko zakorzenionych sekretów, które wyjdą na jaw.

Daniel Craig, który wciela się w postać błyskotliwego i ekscentrycznego detektywa, ponownie zachwyci widzów swoją charyzmą i unikalnym podejściem do rozwiązywania zagadek. Jego postać, Benoit Blanc, stała się jednym z najbardziej charakterystycznych bohaterów współczesnego kina detektywistycznego, a jego powrót na ekran jest wyczekiwany przez fanów na całym świecie.

Produkcja „Wake up Dead Man" już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie, a oczekiwania wobec trzeciej części serii są niezwykle wysokie. Krytycy i widzowie spekulują, jakie nowe tajemnice i intrygi przygotował dla nich Johnson oraz jakie niespodzianki kryją się za tytułem filmu. Jedno jest pewne – Benoit Blanc nie spocznie, dopóki nie odkryje prawdy, a widzowie mogą liczyć na kolejną niezapomnianą przygodę pełną zagadek i napięcia.

powiązane