Wypróbuj bezpłatne narzędzie moderskie do Wiedźmina 3 [link]

Wypróbuj bezpłatne narzędzie moderskie do Wiedźmina 3 [link]

Wypróbuj bezpłatne narzędzie moderskie do Wiedźmina 3 [link]

Jeśli jesteś fanem gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, to na pewno wiesz, jak niesamowicie wciągająca i bogata jest ta gra. Ale czy wiesz, że możesz wznieść swoją przygodę na nowy poziom, korzystając z darmowych narzędzi moderskich REDkit? To prawdziwa gratka dla każdego, kto chce tworzyć własne przygody, modyfikacje i wprowadzać nowe elementy do tego niezwykłego świata.

Co to jest REDkit?

REDkit to zestaw narzędzi stworzony przez CD Projekt RED, pozwalający graczom na modyfikowanie Wiedźmina 3 i tworzenie własnych treści. Dzięki REDkit możesz projektować własne questy, tworzyć nowe postacie, zmieniać istniejące lokacje lub nawet budować całkowicie nowe światy. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a wszystko to jest dostępne za darmo.

Oficjalny zwiastun REDkit<br>

Dlaczego warto spróbować REDkit?

  • Kreatywność bez Granic: REDkit daje Ci pełną swobodę twórczą. Chcesz stworzyć własną epicką przygodę? A może dodać nowe potwory i przedmioty do gry? Z REDkit jest to możliwe. To idealne narzędzie dla tych, którzy kochają kreatywne wyzwania i chcą zobaczyć swoje pomysły w świecie Wiedźmina.
  • Rozszerzenie Doświadczenia Gry: Dzięki modom stworzonym przy użyciu REDkit możesz znacząco rozszerzyć i wzbogacić swoje doświadczenie z gry. Nowe questy, lokacje i postacie sprawiają, że Wiedźmin 3 staje się jeszcze bardziej fascynujący i pełen niespodzianek.
  • Społeczność i Wsparcie: Korzystając z REDkit, stajesz się częścią dużej społeczności moderskiej. Możesz dzielić się swoimi projektami, korzystać z modów stworzonych przez innych graczy, a także otrzymywać wsparcie i porady od doświadczonych twórców

REDkit dostępny jest do pobrania między innymi na Steamie TUTAJ

Do działania wymagane jest posiadanie podstawowej wersji gry.

powiązane