Wiemy kiedy MAX wystartuje w Polsce

Wiemy kiedy MAX wystartuje w Polsce

Wiemy kiedy MAX wystartuje w Polsce

Już 11 czerwca tego roku polscy widzowie będą mogli w pełni cieszyć się serwisem streamingowym Max. Ta nowa platforma otworzy drzwi do bogactwa treści od takich znanych marek jak HBO, DC czy Warner Bros. Oprócz tego, użytkownicy będą mieli dostęp do relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym Igrzysk Olimpijskich Paris 2024, oraz szerokiej gamy produkcji lokalnych.

Przeprowadzając migrację użytkowników HBO Max do nowej platformy, Max, twórcy zapewniają, że pakiet, cena oraz funkcjonalności pozostaną bez zmian, a nawet zostanie wprowadzony trwały rabat w wysokości 33%. Co więcej, zwiększona biblioteka treści Maxa, będąca ponad dwukrotnie większa niż oferta HBO Max, zapewni jeszcze bogatszy wybór dla abonentów.

Z radością ogłaszamy oficjalny start Maxa już 11 czerwca na polskim rynku. Każdy detal platformy, od jej zawartości po innowacyjny design strony i skuteczne systemy rekomendacji, został starannie przemyślany z myślą o oczekiwaniach użytkowników. Wraz z premierą, subskrybenci Maxa będą mieli dostęp do wielu wyczekiwanych produkcji, takich jak drugi sezon "Rodu smoka", którego pierwszy odcinek zadebiutuje już 17 czerwca, czy też remake "Harrego Pottera".

powiązane