Tarisland - Wielki konkurent WoWa startuje już 21 czerwca

Tarisland - Wielki konkurent WoWa startuje już 21 czerwca

Tarisland - Wielki konkurent WoWa startuje już 21 czerwca

Tarisland to nowa, epicka gra MMORPG, która przenosi graczy w magiczny świat pełen niebezpieczeństw, tajemnic i nieograniczonych możliwości. Stworzona przez zespół doświadczonych deweloperów Tencent (LoL, PoE, PUBG Mobile), obiecuje niezapomnianą przygodę w ogromnym, otwartym świecie, który czeka na odkrycie.

Oficjalny zwiastun premiery.<br>

Fabuła

W Tarisland gracze przenoszą się do świata targanego przez starożytne konflikty i mroczne siły. Głównym celem jest zjednoczenie rozproszonych frakcji i pokonanie zła, które zagraża istnieniu całego świata. Każda postać ma unikalną historię, a decyzje graczy będą miały realny wpływ na rozwój fabuły.

Świat Gry

Tarisland oferuje przepiękne, zróżnicowane krajobrazy – od gęstych lasów, przez rozległe pustynie, po zamglone góry i tajemnicze ruiny. Każda lokacja została stworzona z dbałością o najmniejsze detale, aby zapewnić graczom wrażenie rzeczywistego uczestnictwa w przygodzie.

System Walki i Klasy

Gra wprowadza innowacyjny system walki, który łączy dynamikę z głęboką strategią. Gracze mogą wybierać spośród wielu unikalnych klas postaci, z własnymi zestawami umiejętności i stylów gry. Każda klasa oferuje inne podejście do walki, umożliwiając graczom dostosowanie rozgrywki do własnych preferencji.

Kooperacja i Rywalizacja

Tarisland to nie tylko samotna wędrówka. Gra oferuje rozbudowane systemy kooperacyjne, które pozwalają na tworzenie gildii, organizowanie raidów i wspólne odkrywanie najtrudniejszych lochów. Dla miłośników rywalizacji przygotowano zaś złożony system PvP, w którym gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności przeciwko innym.

Personalizacja

Każdy gracz ma możliwość szerokiej personalizacji swojej postaci. Od wyglądu zewnętrznego, przez ekwipunek, po unikalne zdolności – Tarisland umożliwia stworzenie postaci idealnie pasującej do stylu gry gracza.

Premiera

Oficjalna globalna premiera już 21 czerwca na PC oraz urządzenia iOS i Android.

powiązane