Najnowszy God of War trafi na PC?

Najnowszy God of War trafi na PC?

Najnowszy God of War wyjdzie na PC?

Przemierzanie krainy mitologii nordyckiej z Kratosem, bohaterem gry God of War, stało się marzeniem pecetowców od momentu premiery na konsoli PlayStation. Po długim oczekiwaniu na pierwszą część, wiele wskazuje na to, że kolejny rozdział sagi będzie dostępny dla graczy na PC szybciej niż się spodziewano.

Według informacji podanych przez serwis Dealabs, który opiera się na solidnych źródłach, najnowsza odsłona przygód Kratosa jest kolejną grą od Sony, która znajdzie swoją drogę na komputery osobiste. Decyzja ta nie jest przypadkowa, ponieważ gigant gamingowy stale rozbudowuje swoją obecność na rynku PC.

Z przecieku wynika, że Sony planuje ujawnić datę premiery God of War: Ragnarok na PC jeszcze w maju. To zaskakująca wiadomość dla fanów, którzy z utęsknieniem czekają na możliwość wcielenia się w postać Kratosa na swoich blaszakach. Może więc już wkrótce będziemy mogli spędzić letnie dni na pełnych emocji starciach na platformie Steam.

Nadeszła więc nadzieja dla tych, którzy nie mieli okazji doświadczyć magii God of War na konsoli PlayStation. Perspektywa dostępu do najnowszej odsłony sagi na PC wydaje się być krokiem w dobrym kierunku, otwierając drzwi do niesamowitych przygód Kratosa dla jeszcze większej liczby graczy. Oczekujemy z niecierpliwością na oficjalne potwierdzenie daty premiery i gotujemy się na kolejną porcję epickich starć w krainie nordyckich bogów.

powiązane