Jestem tłumaczem migowym w Counter-Strike

Jestem tłumaczem migowym w Counter-Strike

Jestem tłumaczem migowym w Counter-Strike

Michał, znany w świecie e-sportu jako "Ręce Jak Drut", był wściekły jak osa w kiepskim humorze. Dlaczego? Ponieważ znowu musiał tłumaczyć migowym jakiś zacięty mecz turniejowy w Counter-Strike'u, ale jego współpracownik, Janek, zamiast skupić się na odpowiednich gestach, rozpoczął dyskusję na temat najlepszego sposobu na zrobienie doskonałego naleśnika.

Michał wpatrywał się w ekran, starając się bezskutecznie zrozumieć chaos, jaki Janek wywołał swoimi migawkami nie mającymi nic wspólnego z grą. W końcu, gdy Janek zaczął demonstracyjnie wyginać dłonie w kształcie... no właśnie, Michał nie był pewien, co to miało być, puścił wściekłe westchnienie i przerwał mu:

"Janek, do diabła! To jest transmisja turniejowa, a nie kuchnia mistrza świata w naleśnikach! Skup się, proszę cię, skup!"

Janek, zupełnie niezrażony, odpowiedział wesoło: "Ale Michał, powiedz szczerze, kto nie kocha dobrego naleśnika?"

Michał westchnął, czując, jak traci ostatnie resztki zdrowego rozsądku. W końcu, z wielkim wysiłkiem, zdołał odwrócić uwagę Janka od jego kulinarnych wizji i skupić się na tłumaczeniu, zastanawiając się, czy kolejna praca jako tłumacz migowy na turnieju e-sportowym jest tego warta.

powiązane