HBO potwierdziło trzeci sezon Rodu smoka

HBO potwierdziło trzeci sezon Rodu smoka

HBO potwierdziło trzeci sezon Rodu smoka

Drugi sezon "Rodu smoka" zadebiutuje na platformie Max 17 czerwca w Polsce. W międzyczasie Warner Bros. Discovery ogłosiło, że serial otrzymał zielone światło na trzeci sezon. Francesca Orsi, dyrektorka HBO ds. seriali i filmów, poinformowała o tej decyzji, wyrażając swoje uznanie dla całej ekipy odpowiedzialnej za produkcję drugiego sezonu.

Oficjalny zwiastun drugiego sezonu Rodu smoka<br>

Orsi stwierdziła, że George R.R. Martin, Ryan Condal oraz reszta wspaniałych producentów wykonawczych, obsada i ekipa produkcyjna osiągnęli nowe wyżyny w tworzeniu drugiego sezonu "Rodu smoka". Podkreśliła także, że wysiłek włożony w produkcję, jej skala i rozmach są imponujące, a historia kontynuująca sagę rodu Targaryen jest ekscytująca. Orsi wyraziła radość z możliwości kontynuowania tej opowieści w kolejnym sezonie.

Serial "Ród smoka" jest osadzony 200 lat przed wydarzeniami znanymi z "Gry o tron" i ukazuje ród Targaryenów u szczytu ich potęgi, władający Siedmioma Królestwami wraz z 17 smokami. Historia koncentruje się na Królu Viserysie, który jest dobrym i szlachetnym władcą, ale pozostaje bez następcy tronu. Jego niezdecydowanie między wyborem córki a młodszym bratem prowadzi do brutalnej wojny domowej o sukcesję, znanej później jako "taniec smoków", co zapoczątkowało upadek rodu Targaryenów.

powiązane