Ghost of Tsuschima wielkim hitem na Steamie

Ghost of Tsuschima wielkim hitem na Steamie

Ghost of Tsuschima wielkim hitem na Steamie

Gra "Ghost of Tsushima" od studia Sucker Punch Productions osiągnęła niesamowity sukces na platformie Steam, zdobywając serca graczy na całym świecie. Od momentu premiery na tej popularnej platformie, gra zdobyła już kilka tysięcy pozytywnych recenzji, a liczba aktywnych graczy stale rośnie.

Po początkowym debiucie na PlayStation, "Ghost of Tsushima" stało się jednym z najlepiej ocenianych tytułów na konsolę Sony. Teraz, dzięki premierze na PC, gra przyciągnęła jeszcze większą rzeszę fanów, ciesząc się ogromną popularnością również wśród użytkowników Steam.

Gracze chwalą "Ghost of Tsushima" za niezwykle piękną grafikę, wciągającą fabułę i dynamiczny system walki. Akcja gry osadzona jest w średniowiecznej Japonii podczas mongolskiej inwazji na wyspę Tsushima, a gracze wcielają się w samuraja Jin Sakai, który stara się ocalić swoją ojczyznę.

Zwiastun możliwości Ghost of Tsushima

Według danych SteamDB, "Ghost of Tsushima" osiągnęło szczyt liczby jednoczesnych graczy na poziomie ponad 200 tysięcy, a liczba ta wciąż rośnie. Gra regularnie znajduje się również na liście bestsellerów Steam, co świadczy o jej niesłabnącej popularności.

Sukces "Ghost of Tsushima" na Steamie jest dowodem na to, że tytuły wcześniej ekskluzywne dla konsol PlayStation mogą odnieść ogromny sukces również na innych platformach, przyciągając szeroką publiczność i zyskując uznanie zarówno krytyków, jak i graczy.

Dla fanów gier akcji i samurajskich opowieści, "Ghost of Tsushima" na Steamie jest pozycją obowiązkową, która z pewnością dostarczy wielu godzin emocjonującej rozgrywki.

powiązane