Amazon ogłosił datę premiery wielkiego Throne and Liberty

Amazon ogłosił datę premiery wielkiego Throne and Liberty

Amazon ogłosił datę premiery wielkiego Throne and Liberty

Już niebawem gracze na całym świecie będą mieli okazję zanurzyć się w niezwykle epickim świecie fantasy dzięki nadchodzącej grze "Throne and Liberty". Ta długo oczekiwana produkcja od uznanego studia deweloperskiego NCsoft zapowiada się na jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie gier komputerowych w 2024 roku.

Beta testy

W dniach od 18 do 23 lipca odbędą się beta testy "Throne and Liberty". Będzie to niepowtarzalna okazja, aby jako jedni z pierwszych doświadczyć niezwykłych przygód, które oferuje ta gra. Beta testerzy będą mogli eksplorować rozległy świat gry, brać udział w epickich bitwach, a także testować różnorodne mechaniki, które czynią tę produkcję wyjątkową.

Oficjalna premiera

Pełna wersja gry zadebiutuje 17 września 2024 roku. Twórcy zapowiadają, że gra w dniu premiery będzie bogata w treści, z rozbudowaną fabułą, zróżnicowanymi zadaniami i wyjątkowymi postaciami. Oczekuje się, że będzie to produkcja, która przyciągnie zarówno weteranów gier MMO, jak i nowych graczy szukających niesamowitych przygód w wirtualnym świecie.

"Throne and Liberty" to gra MMORPG, która łączy w sobie zaawansowaną mechanikę rozgrywki z pięknie zaprojektowanym światem fantasy. Gracze będą mogli tworzyć własne postacie, rozwijać ich umiejętności, uczestniczyć w epickich bitwach PvE i PvP oraz wchodzić w interakcje z innymi graczami na niespotykaną dotąd skalę. Twórcy obiecują także regularne aktualizacje i dodatkowe treści, które będą rozszerzać i urozmaicać świat gry.

powiązane