17-nastolatek postrzelił się w głowę podczas nagrywania stories [VIDEO]

17-nastolatek postrzelił się w głowę podczas nagrywania stories [VIDEO]

17-nastolatek postrzelił się w głowę podczas nagrywania stories

Rylo Huncho, raper i popularna osobowość TikTok, tragicznie zmarł 16 maja 2024 roku w wieku 17 lat. Jego prawdziwe imię to Raleigh Freeman III. Do incydentu doszło podczas transmisji na żywo na Instagramie, kiedy to Rylo Huncho "bawił się" bronią, która przypadkowo wystrzeliła, powodując śmiertelną ranę postrzałową głowy. Pomimo szybkiego przetransportowania go do Sentara Norfolk General Hospital w Wirginii, nie udało się go uratować​.

To tragiczne wydarzenie zostało uchwycone na żywo, co zszokowało jego obserwatorów i wywołało falę smutku oraz hołdów ze strony fanów i innych artystów. Incydent ten wywołał dyskusje na temat niebezpieczeństw związanych z bronią palną i konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa, zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy mogą być pod wpływem internetowych osobowości​.

Poniżej mogą państwo obejrzeć to tragiczne nagranie. Materiał +18

Nagranie z wypadku<br>

Śmierć Rylo Huncho miała ogromny wpływ na społeczności muzyczne i internetowe, gdzie był znany ze swojego unikalnego stylu i rosnącego wpływu. Jego rodzina otrzymała wsparcie poprzez kampanię GoFundMe, aby pomóc w pokryciu kosztów pogrzebu i innych wydatków związanych z jego przedwczesną śmiercią​.

powiązane